Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.09.2019 15:20
Kait Diaz
1114V

Gears 5 z podarunkiem dla graczy w ramach przeprosin za problemy techniczne

Wydane 6 września Gears 5 Ultimate Edition miało drobne problemy techniczne na starcie, ale twórcy uporali się z nimi i uczciwie postanowili nagrodzić poszkodowanych graczy.

Jedną z głównych zalet zakupu Gears 5 Ultimate Edition był wcześniejszy dostęp do rozgrywki. Niestety, poważna usterka techniczna serwerów sprawiła, że lwia część graczy nie mogła cieszyć się nieskrępowanymi partyjkami ze znajomymi. Z największymi problemami borykał się tzw. matchmaking, a prócz tego, u części graczy regularnie powracały kłopoty z połączeniem.

Zagranie w jakikolwiek z dostępnych trybów wymagało nie tylko wiele cierpliwości, ale i szczęścia. Ostatecznie i tak bardzo często po chwili byliśmy zwyczajnie wyrzucani z serwera. The Coalition, studio odpowiedzialne za stworzenie Gears 5 stanęło jednak na wysokości zadania i choć problemów nie uniknęliśmy, to developer przygotował dla nas mały podarunek, rekompensujący wydarzenia z weekendu.

W jego ramach, przez 5 dni możemy cieszyć się lepszym mnożnikiem zdobywanego doświadczenia oraz "złomem" w liczbie sztuk 600. Bonusy zostaną wprowadzone w ciągu 48 godzin.

Więcej na temat serii Gears of War na naszym portalu:

Tagi: Gears 5 microsoft The Coalition

Nie przegap