Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 22:00
Kingom Hearts 3 Sora
550V

Kingdom Hearts III Re Mind na zwiastunie. Fabularne DLC nadciąga

Square Enix nie zakończyło historii z Kingdom Hearts III. Twórcy już wkrótce przedstawią pierwsze, fabularne rozszerzenie, które zostało zapowiedziane zwiastunem. Na materiale zobaczycie znanych bohaterów oraz kilka walk.

Kingdom Hearts III zadebiutowało na rynek 29 stycznia i gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xboksach One. Square Enix wcześniej potwierdziło, że zamierza rozbudować wydarzenia przez fabularne dodatki.

Rozszerzenie pozwoli zmierzyć się graczom z kolejnymi bossami, poprawić zdolności Sory oraz poznamy dodatkowe informacje dotyczące Organizacji XIII. Wydawca zdecydował się opublikować zwiastun, ale wciąż nie potwierdził ostatecznej daty premiery – DLC zadebiutuje zimą i będzie jednocześnie dostępne na dwóch platformach.

Warto przypomnieć, że Kingdom Hearts III to najlepiej sprzedająca się odsłona serii, która była jednocześnie drugą najchętniej kupowaną grą w pierwszej połowie 2019 roku na amerykańskim rynku – jedynie Mortal Kombat 11 zaliczył lepszy start.

Więcej o grach Square Enix:

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix

Nie przegap