Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.09.2019 15:50
The Outer Worlds
635V

Obsidian ma bardzo ambitne plany związane z marką The Outer Worlds

Sezon ogórkowy w branży gier wideo zbliża się ku końcowi, a dowodem na to jest zaplanowana na październik premiera The Outer Worlds, najnowszego dzieła studia Obsidian Entertainment.

Wyglądająca jak duchowy następca Fallout: New Vegas gra, ukaże się na sklepowych półkach dokładnie 26 października i wówczas sami ocenimy, czy Obsidian Entertainment wspięło się na wyżyny swoich możliwości i dostarczyło w pełni dopracowany, dający duże możliwości tytuł. 

Podczas rozmowy z redakcją portalu VGC, Megan Starks będąca projektantem narracyjnym opowiedziała nieco o potencjalnym kierunku, w jakim The Outer Worlds może się rozwinąć. Z całą pewnością wpływ na to będzie miał Microsoft, który wykupił Obsidian i wydaje się mieć bardzo poważne plany związane z marką. 

Na pytanie, czy The Outer Worlds będzie franczyzą, możemy przeczytać:

To zależy od tego, jak ludzie odbiorą naszą grę, ale tak, chcielibyśmy tego. Bardzo podobała mi się praca nad grą i chciałabym mieć możliwość robić to dłużej. Obecnie jednak skupiamy się na dopracowaniu tej części i premierze!

Zobaczymy co przyniesie 25 października, ale jeśli wszystko pójdzie po myśli studia, to któż z nas nie chciałby nowej, fajnej serii z gatunku action-rpg.

Więcej na temat gry do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds