Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 20:00
The Outer Worlds Halcyon trailer
1215V

The Outer World. Nowy zwiastun przedstawia Halcyon

Przy okazji panelu na PAX West, Obsidian Entertainment opublikowało zupełnie nowy zwiastun ze swojego nadchodzącego projektu.

The Outer Worlds to gra, która ma bardzo mocno nawiązywać do klasycznych gier RPG z perspektywą pierwszoosobową. Twórcy zapewniają przy tym, że warstwa moralna tytułu ma mieć dużo większe znaczenie, niż miało to miejsce w innych przedstawicielach tego gatunku. 

Najnowszy zwiastun przedstawia nam Halcyon i został w pełni wystylizowany na wideo propagandowe, które ma zachęcać kolonialistów do pracy właśnie w tym miejscu. Całość genialnie obrazuje to, jaki rodzaj komizmu dostarczy nam nadchodząca produkcja od Obsiadian Entertainment. 

Ponadto, sprawdzenie zwiastuna to doskonała okazja to zapoznania się z wieloma ciekawymi miejscami, które będziemy mogli odwiedzać podczas naszej przygody w grze. I trzeba przyznać, że te wciąż robią świetne wrażenie, jeśli chodzi o ich malowniczość i swego rodzaju przepych. 

Najlepiej będzie, jeśli sami sprawdzicie ten świetnie wyreżyserowany materiał wideo. Jeśli Was zainteresuje, to The Outer Worlds zadebiutuje już 25 października!

Więcej o tym tytule:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/08/outer-worlds-trailer-halcyon/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds

Nie przegap