Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.09.2019 12:56
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
1296V

Prace nad Star Wars Jedi: Upadły Zakon praktycznie zakończone. Jeden z twórców zaniepokojony tym faktem

Już wkrótce Respawn podzieli się z nami swoim kolejnym dziełem, tym razem opartym o świat stworzony przez George'a Lucasa.

Wielki krokami zbliża się jesień, co możemy odczuć nie tylko za sprawą radykalnej zmiany warunków pogodowych, ale także zbliżającymi się premierami. Jedną z nich jest od dawna oczekiwane, przeznaczone dla pojedynczego gracza i oparte na licencji Gwiezdnych Wojen - Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Choć nie wiemy do końca, czy tytuł okaże się nowym hitem, ponieważ o grze stosunkowo niewiele się mówi, to dobrą informacją jest fakt, że jej produkcja została w zasadzie ukończona. Jak poinformował za pośrednictwem konta na twitterze John Ebenger, Upadły Zakon osiągnie lada moment status "złota", i rozpocznie się proces wytłaczania kolejnych kopii produkcji.

Co więcej, developer informuje o tym w prześmiewczy sposób, tłumacząc że koniec pracy w połączeniu z premierą World of Warcraft Classic jest bardzo niebezpieczne, a on sam nie może ulec. Cóż, trzymamy kciuki i liczymy, że już wkrótce zagramy w wysokiej jakości grę.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/star-wars-jedi-fallen-order-is-nearing-production-completion

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon

Nie przegap