Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.09.2019 11:40
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
859V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zapewni nam "przerażające sceny". Australijska komisja wydała kategorię wiekową

Nadchodzące Star Wars Jedi: Upadły Zakon ma przywrócić blask grom na licencji słynnego uniwersum, jednak wciąż nie wiemy, czy rzeczywiście twórcom uda się dostarczyć produkt, który spełni oczekiwania graczy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon pojawi się w sklepach już 15 listopada, więc do premiery nie pozostało zbyt wiele czasu, a twórcy z pewnością dopieszczają wszystkie detale gry. Ciężko jednak stwierdzić, czy Respawn Entertainment to rzeczywiście dobrze wybrany kandydat, by dostarczyć nam tytuł, która przypomni najlepsze czasy dla produkcji związanych z "Gwiezdnymi Wojnami".

Dzięki australijskiej organizacji oceniającej gry i nadającej im kategorie wiekowe wiemy jednak, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon otrzyma w tamtejszych stronach kategorię PG, co oznacza, że zaleca się, by młodszym graczom w rozgrywce towarzyszył rodzić lub opiekun prawny. W grze pojawiają się ponoć "straszne sceny", ale ciężko stwierdzić, co ów określenie oznacza. Jeżeli jednak liczyliście na prawdziwie dorosły tytuł, który nie pójdzie na skróty w pewnych aspektach, to niestety - ale obawiam się, że poczujecie rozczarowanie.


EA z pewnością chce dostarczyć produkt do jak największego audytorium, a renoma marki Star Wars, oraz wspomniana kategoria wiekowa to bardzo dobre połączenie, które może sprawić, że niejeden rodzić zdecyduje się położyć pod choinką pudełko z nowym tytułem od Respawn Entertainment.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon

Nie przegap