Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2019 14:55
Resident Evil Outbreak
1635V

Project REsistance to nowy Resident Evil Outbreak? Capcom może pracować nad kooperacyjną grą

Capcom może opracowywać kooperacyjną produkcję, która zostanie ujawniona na Tokyo Game Show. Gracze dotarli do zdjęć prezentujących prawdopodobnie bohaterów historii. W tytule ma walczyć o przetrwanie czwórka ocalonych.

Project REsistance zostało dzisiaj zapowiedziane przez Capcom. Tajemnicza gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a według najnowszych plotek – Japończycy pracują nad kooperacyjnym tytułem.

Gracze oczywiście zdecydowali się dokładnie sprawdzić informacje opublikowane przez Capcom - Project REsistance to prawdopodobnie nowy Resident Evil Outbreak i według informatorów mamy szykować się na czteroosobową kooperację.

Jeszcze kilka godzin temu mało kto wierzył, że Capcom może postawić na sieciową kooperację, ale Japończycy nie dopilnowali szczegółów prezentacji – firma zapowiedziała pokaz zwiastuna na YouTube i gracze wyciągnęli z niego poniższe zdjęcia.

Widzimy tutaj grupę czterech bohaterów, która prawdopodobnie przygotowuje się na walkę z zombiakami. W sumie zapowiedź takiego spin-offu ma większy sens, ponieważ według niektórych informatorów, Resident Evil 3 Remake oraz Resident Evil 8 potrzebują jeszcze więcej czasu. Niektórzy nawet twierdzą, że „Ósemka” zawita już na next-geny.

Jak wiadomo Resident Evil Outbreak trafił na rynek w 2003 roku (Japonia) i była to pierwsza odsłona serii oferująca kooperację. Gra zadebiutowała na PlayStation 2.

Resident Evil Outbreak 1

Resident Evil Outbreak 2

Resident Evil Outbreak 3

Resident Evil Outbreak 4

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Project Resistance Resident Evil Resident Evil Outbreak