Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.09.2019 14:45
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z 50 milionami graczy
531V

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przekroczyło 50 milionów graczy! Świetny wynik gry od Ubisoft

Ubisoft przekazał właśnie, że w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zagrało już ponad 50 milionów graczy! Twórcy świętują to ogromne osiągnięcie.

Chyba nikt nie przewidziałby te 4 lata temu, w 2015 roku, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege osiągnie kiedyś tak ogromną liczbę graczy. Tytuł musiał zmagać się na premierę z masą problemów oraz bolesną krytyką ze strony branży gier. 

Twórcy nie zamierzali jednak porzucić tytułu i konsekwentnie pracują nad nim do dziś. Teraz to zupełnie inna gra, w którą stale grają całe tłumy fanów. Jak zdradza najnowszy wpis, na oficjalnym koncie gry, liczby te są jeszcze większe, niż można się było spodziewać! 

Ubisoft podziękował właśnie za przekroczenie bariery 50 milionów graczy, którzy kiedykolwiek weszli do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege! Wpis został okraszony wymownym tekstem, który głosi:

Już kiedyś to mówiliśmy i powtórzymy to znowu...

Nie zamierzamy się stąd ruszać! 

Dzięki za 50 milionów graczy!

Wynik ten to bez dwóch zdań zasługa tego, iż studio cały czas, bardzo pieczołowicie, rozwija grę. Choć minęły od jej premiery już prawie 4 lata, to gracze wciąż otrzymują całą masę nowości. W tytuł możecie zagrać na PlayStation 4, Xbox One oraz PC! 

Sprawdź też:

Źródło: https://gamingbolt.com/rainbow-six-siege-hits-50-million-players

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap