Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.09.2019 08:47
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition na zwiastunie fabularnym
424V

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition na zwiastunie fabularnym

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition prezentuje swój futurystyczny świat na zwiastunie fabularnym. Czy jesteście gotowi, aby wskoczyć do nowej wirtualnej rzeczywistości?

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition zawierać w sobie będzie zarówno podstawową wersję gry jak i odbywający się fabularnie w niemalże tym samym okresie Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker's Memory.

Bandai Namco zamierza przypomnieć nam o najlepszych produkcjach z cyfrowymi stworkami w roli głównej jakie widzieliśmy od dłuższego czasu, już za kilka miesięcy. Complete Edition wyląduje bowiem na rynku już 18 października na Nintendo Switch oraz PC za pośrednictwem platformy Steam.

Aby nieco podkręcić apetyt wyczekujących premiery fanów, Japończycy wypuścili do Sieci nowy zwiastun fabularny opowiadający między innymi o tym, czym tak naprawdę jest wirtualny świat, do jakiego trafiają nasi bohaterowie i jakie rządzą w nim prawa. Zamierzacie odwiedzić nową generację internetu i zaprzyjaźnić się z kultowymi Digimonami?

Warto przeczytać:

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Complete Edition Media.Vision