Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.09.2019 17:05
Harry Potter
6706V

Nadchodzi nowy Harry Potter? J. K. Rowling tłumaczy swój wpis

Pomimo 8 lat od premiery ostatniej części filmu z serii o Harrym Potterze, marka wciąż pozostaje żywa i obecna w mediach i naszej świadomości.

Jeżeli są wśród Was obecni fani przygód młodego czarodzieja z blizną na czole, to z pewnością zainteresuje Was wiadomość, że znów zaczęło się coś dziać w związku z uwielbianym przez miliony uniwersum. Wczoraj niespodziewanie na twitterowym koncie  J.K. Rowling, autorki książek o Harry Potterze, pojawił tajemniczy wpis z równie niepokojącym opisem.

Jak możemy przeczytać, pisarka wystosowała do nas wiadomość o treści:

Czasami, ciemność nadchodzi z nieoczekiwanych miejsc.

A całość została dodatkowo okraszona tagami #HarryPotter i #CursedChild.

Fani od razu rozpoczęli dyskusję i uznali, że prawdopodobnie otrzymamy kontynuację sztuki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko", albo też ta, która się już ukazała doczeka się filmowej adaptacji. Niestety, Rowling oraz jej współpracownicy sprawujący pieczę nad marką Harry Potter musieli wyjaśnić sprawę i ostudzić emocje niektórych fanów.

Jedno jednak jest pewne - w świecie czarodzieja wciąż dochodzi do działań i kto wie, co przyniesie nam przyszłość. Chcielibyście nowych filmów związanych z tą marką, a może rebootu całej historii?

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Harry Potter Harry Potter i Przeklęte Dziecko J. K. Rowling Twitter