Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2019 10:54
the i-land netflix
943V

The I-Land na zwiastunie. Netflix prezentuje połączenie Lost z Westworld

Kolejna ciekawa pozycja zawita w katalogu Netfliksa. Platforma już wkrótce zaprosi widzów na serial „The I-Land”, który za pomocą najnowszego zwiastuna potwierdza bardzo mocną inspirację „Zagubionymi” oraz „ Westworld”.

Podczas przygotowywania scenariusza do pierwszego sezonu „The I-Land” twórcy wykorzystali kilka inspiracji. Scenarzyści skorzystali z motywu symulacji znanej z „Westworld” oraz dopieszczają całość wyspą z „Zagubionych”. W Sieci nie brakuje opinii, że opowieść mogłaby być uznana jako spin-off obu wspomnianych seriali.

„The I-Land” przedstawia losy dziesięciu uczestników śmiercionośnej gry, którzy po obudzeniu nic nie pamiętają – osoby nie wiedzą, w jaki sposób dostały się na tajemniczą i piękną wyspę, a nawet kim tak naprawdę są. Rozpoczyna się walka o odzyskanie wspomnień oraz o życie. Sytuacja komplikuje się w momencie, gdy okazuje się, że zainteresowani muszą zmierzyć się z licznymi i bardzo niebezpiecznymi wyzwaniami.

Serial będzie dostępny od 12 września, ale jest to limitowana seria – wydarzenia zakończą się po siedmiu odcinkach, chociaż podpis materiału sugeruje, że powstaną kolejne sezony. Jak na razie sprawdźcie zwiastun pierwszego sezonu. Serial może okazać się niezłą przyjemnością dla fanów serialu o współczesnych rozbitkach czy nowoczesnego parku rozrywki w klimacie Dzikiego Zachodu,

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix the i-land zwiastun