Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.09.2019 11:53
GhostWire: Tokyo
711V

Tango Gameworks zalicza poważną stratę. Z firmy odchodzi Ikumi Nakamura, dyrektor kreatywna GhostWire: Tokyo

GhostWire: Tokyo to nadchodzący horror, którego zajawkę otrzymaliśmy podczas tegorocznej edycji targów E3. Projekt owiany jest sporą tajemnicą

Nowa gra twórców Evil Within, za którą odpowiada legendarny Shinji Mikami, ojciec serii Resident Evil to ciekawy, aczkolwiek wciąż niejasny projekt. Historia GhostWire: Tokyo skupia się wokół współczesnej, mrocznej wersji tej potężnej metropolii, gdzie za sprawą tajemniczego zła zaczynają znikać mieszkańcy.

Niestety, choć proces produkcyjny jest obecnie zapewne na bardzo wczesnym stadium, to ze studia Tango Gameworks znika ważna dla tytułu postać. Z pracą bowiem pożegnała się dyrektor kreatywna Ikumi Nakamura, która po 9 latach pracy dla developera, zmienia miejsce zatrudnienie.

Patrząc na to jak mało do tej pory zobaczyliśmy ze wspomnianego GhostWire: Tokyo i jak dużo pracy pozostało jeszcze twórcom, Nakamura z pewnością nie zdążyła zrealizować całej wizji, jaką miała podczas kreacji tego projektu. Miejmy nadzieję, że następca będzie godnie kontynuował jej dzieło.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Bethesda Softworks Ghostwire: Tokyo Tango Gameworks