Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 17:18
Tajemnicza postać z GhostWire: Tokyo
944V

GhostWire: Tokyo umiejscowione w niedalekiej przyszłości

Jedną z ciekawostek tegorocznego E3 była zapowiedź GhostWire: Tokyo. Jest to nowa produkcja Tango Gameworks, które dotychczas zaoferowało nam dwie części The Evil Within. Teraz twórcy stawiają na nowe doświadczenie.

GhostWire: Tokyo to przygodowa gra akcji kreowana przez Shinji Mikamiego (seria Resident Evil i The Evil Within, Vanquish). Uznany deweloper przyjechał na tegoroczne E3, by przedstawić dziennikarzom nową markę.

Ghostwire Tokyo to nowy tytuł spod wydawnictwa Bethesdy. Klimat wręcz wylewa się z ekranu

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czego możemy się spodziewać po GhostWire: Tokyo, ale w trakcie rozgrywki będziemy przemierzać opustoszałe Tokio. Podczas rozgrywki zawalczymy z bestiami, a w trakcie rywalizacji wykorzystamy najróżniejsze zdolności bohatera.

Ikumi Nakamura – która skradła show Bethesdy – postanowiła przypomnieć światu o tym projekcie. Otrzymaliśmy nową zajawkę, która potwierdza, że GhostWire: Tokyo zostało umiejscowione w „niedalekiej przyszłości”.

Na dodatkowe informacje dotyczące GhostWire: Tokyo musimy jeszcze zaczekać – warto jednak zaznaczyć, że na E3 nie poznaliśmy daty premiery oraz nawet platform docelowych... Choć możemy podejrzewać, że tytuł zmierza już na next-geny.

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Softworks Ghostwire: Tokyo Tango Gameworks