Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 19:19
Anthem Kataklizm
963V

Anthem otrzymał Kataklizm. Zwiastun i szczegóły oczekiwanej aktualizacji

BioWare w końcu udostępniło pierwszy Kataklizm na serwerach Anthem. Gracze mogą zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami, a nawet zapoznają się z nowymi, fabularnymi misjami. Zobaczcie materiał prezentujący wyzwanie.

Anthem zadebiutował pod koniec lutego i od tego czasu czekaliśmy na Kataklizm. Jest to wielkie wyzwanie, z którym w końcu mogą się zmierzyć gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Kataklizm jest dostępny dla wszystkich – nie ma znaczenia Wasz poziom doświadczenia, zdobyte wcześniej bronie, czy też pozyskane umiejętności. Gracze przed rozpoczęciem zabawy mogą wybrać odpowiednią opcję i podczas eksploracji pojawi się informacja dotycząca nadciągającego Kataklizmu.

Do Anthem trafiła także nowa waluta – śmiałkowie zdobędą dwa rodzaje kryształów. Te główne zwane „Major Crystals” są nagrodą za misje i wyzwania, a mniejsze trafią do zawodników podczas różnych aktywności. Za zdobycze kupimy między innymi skrzynie ze sprzętem.

Twórcy zapewnią nam także nowych rywali, świeży ekwipunek, oceny punktowe, specjalne modyfikatory zwane inwersjami, a nawet autorzy zadbali o globalne tabele wyników. Studio zadbało o trzy unikalne misje fabularne.

Warto również przeczytać:

 

Źródło: EA

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap