Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.09.2019 21:00
"Szybcy i Wściekli 9". Nowe zdjęcie, przedstawiające wygląd bohaterki granej przez Charlize Theron
3959V

"Szybcy i Wściekli 9". Nowe zdjęcie, przedstawiające wygląd bohaterki granej przez Charlize Theron

Charlize Theron, na swoim oficjalnym instagramie, podzieliła się z nami wyglądem Cipher, bohaterki filmu "Szybcy i Wściekli 9". Jest duża zmiana w porównaniu z 8 częścią serii.

W lipcu tego roku, Vin Diesel, jeden z głównych bohaterów serii Szybcy i Wściekli - oznajmił, że aktorka Charlize Theron, grającą niebezpieczną cyber-terrorystkę w ósmej części, powróci w najnowszej odsłonie. Na oficjalnym instagramie, gwiazda pochwaliła się wyglądem Cipher. Kobieta przeszła ogromną zmianę, jeśli chodzi o wygląd.

Na pierwszej fotografii, zamiast długiego kucyka z dredów, widzimy obcięte na krótko włosy. Na drugim zdjęciu widać kulisy planu. Obecnie rola Charlize, jaką odegra w filmie jest nieznana. Możemy jednak zakładać, że nie będzie grała ona tutaj pierwsze skrzypce.

Obok Vin Diesela i Charlize Theron, w produkcji wystąpią takie osoby jak: Lucas Black, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster czy też John Cena. Reżyserem filmu został Justin Lin, który tworzył już Szybkich i Wściekłych, oznaczonych numerami 5 i 6. 

Warto sprawdzić:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s baaaaack #Fast9

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

 

Tagi: Fast & Furious Szybcy i Wściekli 9