PS5 ma zostać ujawniony na PlayStation Meeting. Sony chce pokazać PlayStation 5

Gry (plotka)
8689V
PS5 ma zostać ujawniony na PlayStation Meeting. Sony chce pokazać PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 13.08.2019, 14:30

Sony podobno szykuje się do wielkiej imprezy. Już za kilka miesięcy ma odbyć się nowy PlayStation Meeting, na którym zostanie zaprezentowany PlayStation 5. Firma chce pokazać przyszłość marki PlayStation oraz ujawnić PS5.

Sony szykuje się podobnie nie tylko do PlayStation State of Play. Korporacja rozpoczęła zapraszanie deweloperów oraz wydawców na wielkie wydarzenie związane z prezentacją PlayStation 5.

PlayStation Meeting ma odbyć się 12 lutego 2020 roku i podczas wydarzenia zostanie ukazane PS5 oraz „przyszłość Sony PlayStation”. Na imprezie nie zabraknie podobno przedstawicieli Activision, Ubisoftu oraz Electronic Arts, którzy mają być gotowi do pokazania swoich tytułów zmierzających na next-gena.

Już teraz znamy sporo informacji dotyczących PlayStation 5, ponieważ Sony postanowiło wspomnieć o pracy nad nową generacją, jednak na PlayStation Meeting powinniśmy usłyszeć ostateczne konkrety – specyfikacja, pierwsze gry, data premiery oraz cena? Warto zaznaczyć, że zdaniem informatorów, na PlayStation Meeting zobaczymy także konkrety związane z premierą Ghost of Tsushima.

Jeśli Sony właśnie w taki sposób pokaże PS5, to na E3 2020 powinniśmy zobaczyć wyłącznie mięso w postaci gier. W sumie taki scenariusz wydaje się bardzo sensowny...

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.gamesradar.com/new-leak-claims-ps5-will-be-revealed-in-february-2020-alongside-news-of-ghost-of-tsushima-and-more

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper