Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.09.2019 12:38
Star Wars: Battlefront II
637V

Star Wars: Battlefront III nie nadejdzie prędko. Twórcy wolą skupiać się na naprawie i wsparciu drugiej części

Star Wars: Battlefront II na przełomie miesięcy po premierze naprawiło wiele błędów, jakie developer popełnił na etapie produkcyjnym gry. Czy jednak jest już produkcją, która odpowiada graczom? A może czas na pełnoprawną kontynuację?

Podczas tegorocznej edycji targów Gamescom, Dennis Brännvall będący projektantem Star Wars: Battlefront II (2017) opowiedział nieco redakcji portalu PcGamesN o teoretycznej kontynuacji gry. Jak się dowiedzieliśmy, według developera, czasy wypuszczania pełnoprawnych odsłon tytułów, zwłaszcza tych skupionych na rozgrywce wieloosobowej już minęły i obecnie studio musi się skupić na ewentualnym połataniu już wydanej gry, by konsumenci otrzymali produkt za jaki zapłacili. 

Jeżeli więc liczyliście na kolejną odsłonę Battlefronta, to raczej nie nadejdzie ona prędko. Zwłaszcza w świetle innych słów Dennisa, który stwierdził, że po uporaniu się z kwestią fatalnie zaprojektowanych loot boxów społeczność skupiona wokół marki Star Wars jest szczęśliwa i spełniona jak nigdy. 

Cóż, długi cykl życia gier nie jest niczym złym, o ile twórcy rzeczywiście dbają o swoje dziecko i regularnie wspierają je kolejnymi usprawnieniami i dodatkami po premierze. 

Warto również przeczytać na naszym portalu

 

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)