Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2019 09:57
Fight Night EA
1345V

Fight Night w planach EA? Znany promotor wzywa do prac nad grą

Electronic Arts nie zaproponowało aktualnej generacji porządnego boksu. Fight Night trafiło do szuflady, ale chwilowa cisza może sugerować, że wydawca szuka odpowiedniego rozwiązania dla tej serii. W temacie gry wypowiedział się Eddie Hearn.

O powrocie marki Fight Night mówi się od lat. W styczniu 2017 roku gracze dostrzegli tajemniczy link, a w marcu ubiegłego roku w sprawie gry wypowiedział się Floyd Mayweather Jr. Teraz temat został poruszony przez Eddiego Hearna, promotora Anthony'ego Joshuy.

Hearn podczas wywiadu z redakcją ThaBoxingVoice podjął temat gier traktujących o boksie:

„Za każdym razem, gdy o tym Tweetuje [Fight Night – red.], to wszyscy szaleją. Napisałem do EA Sports: „Czy zdajecie sobie sprawę, ile pytań dostaję na temat Fight Night – pozwolicie mi przywrócić serię? Odpowiadają: „Och, przyglądamy się, przyglądamy, przyglądamy”. Tak więc, EA Sports albo inny wielki programisto, jeśli to oglądacie – jesteśmy gotowi. Fight Night, ruszaj. To będzie numer jeden!”

W Sieci nie brakuje plotek, według których EA Sports oraz Electronic Arts wspólnie szukają odpowiedniej recepty na serię. Fight Night zawsze zgarniało bardzo dobre wyniki w recenzjach, ale możemy podejrzewać, że pewnym problemem jest w tym wypadku zainteresowanie graczy. Wydawca liczy tutaj na jak największe zyski, a liczba potencjalnych fanów boksu, którzy mogą sięgnąć po grę jest nieco ograniczona.

Miejmy jednak nadzieję, że EA nie będzie tylko „patrzeć i myśleć”, a wewnętrzny zespół EA już opracowuje produkcję, która pozwoli nam zasmakować w kilku krwawych pojedynkach.

Więcej o grach Electronic Arts znajdziecie na naszej witrynie:

Źródło: https://www.psu.com/news/ea-is-looking-to-bring-back-fight-night/

Tagi: EA Sports Eddie Hearn Electronic Arts fight night

Nie przegap