Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2019 08:11
apex legends nowa legenda
931V

Apex Legends z nowym bohaterem. Przecieki z konferencji GameStopu zdradzają pudełkowe wydanie

Respawn Entertainment ochoczo działa w temacie nowych zawartości do Apex Legends. Możliwe, że już w najbliższym czasie nie tylko będziemy mogli postawić swoją wersję gry na półce, ale i zasmakujemy w rozgrywce nową postacią.

Niektórzy mają się naprawdę dobrze – podczas najświeższej konferencji przygotowanej dla menadżerów GameStopu udostępnione zostały materiały z tak wyczekiwanych gier jak chociażby The Last of Us 2, Dying Light 2 czy Cyberpunk 2077. Jak się jednak okazuje, możliwe, że doszło do przecieku kilku dobrych informacji dla miłośników Apex Legends.

Najprawdopodobniej już za niedługo będziemy mogli zapoznać się z nowym bohaterem w Apex Legends. Po wielu spekulacjach to konferencja GameStopu była miejscem, gdzie najpewniej zaprezentowany został nowy heros. Wszelkie plotki mogą okazać się prawdziwe.

Crypto, bo tak nazywa się kolejna Legenda, jest tajemniczym hakerem, który może być odpowiedzialny za całe zamieszanie jakie mogliśmy doświadczyć podczas ostatniego sezonu Apex. I chociaż jak na razie brakuje wszelkich oficjalnych doniesień – pokazana postać jest wręcz identyczna z wcześniej prezentowanymi koncepcjami dotyczącymi pojawienia się tego bohatera. Na zdjęciach również dostrzeżecie kolejne nowe zawartości - wyciekła broń „Charge Rifle” oraz świeżutka skórka w stylu Frankensteina, która może sugerować pojawienie się całego zestawu dodatków z okazji Halloween.

Jednocześnie to nie koniec informacji o Apex Legends. Możliwe, że Respawn Entertainment planuje wypuszczenie fizycznych kopii gry. Podczas prezentacji dla włodarzy GamesStopu zaprezentowano wygląd dwóch pudełek tytułu - Bloodhound Edition oraz Lifeline Edition. Co zatem planują deweloperzy z Respawn?

Po niezwykle dużym zainteresowaniu premierowym gry wydawanej przez EA, szum opadł, więc twórcy muszą podejmować działania na przyszłość. Nie tylko tryb solo, z którym mogliśmy się zapoznać do wczoraj, ale właśnie sporo nowych, ciekawych zawartości może być rozwiązaniem na przyciągnięcie graczy na serwery.

crypto apex

broń apex legends

skórka apex legends

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.pcgamer.com/gamestop-conference-leak-may-have-confirmed-that-crypto-is-coming-to-apex-legends/

Tagi: Apex Legends crypto Electronic Arts nowy bohater Respawn Entertainment

Nie przegap