Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.08.2019 18:45
Spyro na Nintendo Switch
1125V

Spyro Reignited Trilogy. Nagranie z wersji w doku na Nintendo Switch

Spyro Reignited Trilogy przyfrunie na Nintendo Switch już za kilka tygodni. Jeśli jesteście zainteresowani tą wersją gry, to sprawdźcie, jak wypada na dużym ekranie. 

Spyro to jedna z bardziej ikonicznych postaci ery PlayStation. Smoczek, który nie gorzej od Jamraja zawładnął sercami społeczności graczy z przełomu poprzedniego i bieżącego wieku, zmierza na Nintendo Switch. 

Nie mogą więc dziwić ogromne oczekiwania, które stoją przy przeniesieniu tak świetnej produkcji na nowe urządzenia. Spyro Reignited Trilogy zdaje się idealną produkcją na hybrydową konsolę od Nintendo, gdyż może dawać mnóstwo przyjemności zarówno w doku, jak i przenośnie. 

Wszyscy obecni na tegorocznym Gamescomie w Kolonii mieli okazję sprawdzić, jak wypada rzeczona wersja. A ci, którzy nie mogli pozwolić sobie na fizyczne uczestnictwo w tej imprezie, muszą zadowolić się materiałem wideo, który pozwala przyjrzeć się z boku temu, jak gra prezentuje się na dużym ekranie. 

Po obejrzeniu filmiku trzeba przyznać jedno - gra wygląda i chodzi naprawdę dobrze! Wygląda na to, że posiadacze Nintendo Switch będą musieli doliczyć sobie kolejny zakup do (już i tak długiej) listy gier, które warto nabyć w okresie wakacyjnym.

Spyro Reignited Trilogy zadebiutuje na hybrydowej konsoli już 3 września. Jak wypada? Sprawdźcie sami:

Więcej o Fioletowym Smoczku:

Źródło: https://nintendoeverything.com/spyro-reignited-trilogy-switch-gamescom-2019-footage-off-screen/

Tagi: Activision Koei Tecmo NiOh 2 Spyro Reignited Trilogy Team Ninja Toys for Bob