Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 22:00
Destiny 2: Shadowkeep
1034V

Destiny 2: Shadowkeep na zwiastunach. Bungie rozpoczyna nowe życie

Destiny 2 nie powiedziało ostatniego słowa. Bungie uwolniło się od Activision, przygotowało wielki dodatek i zaprasza szerokie grono odbiorców na Destiny 2: Shadowkeep. Rozszerzenie ma zaprezentować nowy początek i przygotować graczy na pełnoprawną kontynuację.

Destiny 2: Shadowkeep (w polskiej wersji językowej Twierdza Cienia) trafi na półki sklepowe 1 października. Jest to wielkie rozszerzenie, które pozwoli graczom zapoznać się z nowymi misjami, podczas których śmiałkowie trafią do zupełnie nowych lokacji i zdobędą nowe wyposażenie. Twórcy przygotowali także nowy najazd.

Twierdza Cienia ma jednocześnie duże zadanie – dodatek ma pokazać społeczności siłę Bungie. Deweloperzy nie są teraz związani umowami, nie muszą wypełniać założeń wydawcy, więc mogą pokazać zupełnie nowe oblicze swojego uniwersum. To będzie także pierwszy krok przed zapowiedzią Destiny 3.

Trzecia część Destiny według założeń Activision powinna trafić na rynek w 2019 roku, ale przez problemy z Destiny 2, studio musiało zmienić plany i aktualnie wciąż pracuje nad rozwojem Destiny 2.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2