Tytus Stobiński Tytus Stobiński 30.08.2019 17:37
Świeczki za 1300 złotych
1977V

Zestaw wegańskich świec dających aromaty ze świata TES V: Skyrim może być Wasz za jedyne 1300 złotych

Wprawienie się w odpowiedni nastrój przy posiedzeniach z dobrą grą, to bardzo przydatna rzecz, zwłaszcza w przypadku "erpegów" z wielkim i wciągającym światem, jaki przygotowali dla nas twórcy.

Jeżeli pomimo tylu lat po premierze nie mieliście okazji, albo zwyczajnie dalej lubicie pograć sobie w The Elder Scrolls V: Skyrim, a ponadto nie macie co zrobić z zawartością portfela lub konta - firma Chandora Candles spieszy z pomocą. Choć nie wiem, czy to odpowiednie określenie do produktu, który oferuje nam firma. Mianowicie, mowa tu specjalnie przygotowanych świecach, których aromat ma pogłębić immersję ostatniej części serii The Elder Scrolls. 

Sam pomysł brzmi fajnie, wieczorne posiedzenie, włączamy jedną z wielu dostępnych wersji Skyrima, a następnie odpalamy odpowiednią świeczkę. Przemierzamy ciemny i wilgotny loch? Proszę bardzo, w zestawie znajdziemy coś na te okoliczności. Tak samo jak sytuacje, w których przemierzamy leśne gęstwiny, nocujemy w przydrożnej karczmie, albo też wspinamy się na jeden z mroźnych szczytów. 

Brzmi przyzwoicie, choć dla wielu osób to zapewne rzecz zupełnie zbędna. I jeżeli jesteście w tym gronie, to tym lepiej dla Was. Zestaw takich świec to bowiem koszt bagatela 821 złotych plus koszta przesyłki wynoszące ponad 500 złotych. Łącznie ponad 1300 PLN. Obecnie jednak firma przygotowała wyjątkową ofertę i oferuje 15-procentową zniżkę. Jeżeli jednak postanowiliście całą Waszą rozgrywkę poświęcić np. posiedzeniom w lochu, możecie zakupić pojedynczą świeczkę za kwotę 70 złotych.

Patrząc na opinie w internecie, świeczki rzeczywiście posiadają niesamowity aromat, jednak taka kwota jest już lekką przesadą, nie sądzicie? Dziwi mnie jedynie fakt, że nasz ulubiony Todd Howard sam nie wpadł na ten genialny pomysł. Kto wie jednak, może już wkrótce Bethesda podłapie ów pomysł.

Więcej na temat Bethesdy na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2019/08/30/skyrim-scented-candles-smell-cave-damp/

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim