Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2019 18:44
iPhone 11 grafika
1115V

iPhone 11 zostanie wkrótce zaprezentowany. Apple zaprasza na konferencję

Apple wysyła zaproszenia na swoją kolejną konferencję. Podczas wydarzenia zobaczymy w akcji iPhone'a 11 oraz zerkniemy na inne nowości przygotowane przez amerykańską korporację. W Sieci nie brakuje spekulacji dotyczących kilku niespodzianek.

10 września odbędzie się nowe wydarzenia Apple, na którym zobaczymy między innymi nową linię smartfonów. Szczegóły iPhone'a 11 zostały już ujawnione przez informatorów, ale podczas show pierwszy raz oficjalnie zobaczymy sprzęt w akcji.

Apple nazwało wydarzenie wymownym „By Innovation Only’” (Tylko przez innowacje) i mogę śmiało przypuszczać, że wielu fanów korporacji powie w tym miejscu „sprawdzam”, ponieważ w ostatnich latach nie mogliśmy mówić o wielkiej rewolucji w katalogu giganta.

10 września będzie w tej sytuacji także dniem premiery iPhone'a 11 Pro, iPhone'a 11 Pro Max i iPhone'a 11R – podczas show zobaczymy nie tylko specyfikację, ale poznamy cenę, a zainteresowani złożą zamówienia. Urządzenia powinny trafić do klientów w przeciągu następnych dwóch tygodni.

iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max i iPhone 11R mają zostać wyposażone w nowy i potężny procesor A13, który ma zaprezentować wyjątkową moc. Dwa pierwsze modele otrzymają także potrójny aparat na plecach, dodatkowo Apple zadbało o pojemniejsze baterie (20% w dużych modelach) oraz bezprzewodowe, dwustronne ładowanie. W „11 Pro” i „11 Pro Max” zobaczymy także wyświetlacze QLED, a mniejszy brat otrzyma zwykły wyświetlacz LCD. Dokładne szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Według najnowszych informacji, podczas wydarzenia zobaczymy także nową linię zegarków – firma przygotowuje cztery nowe modele Apple Watchów. Fani mają także spojrzeć na iOS 13, który oczywiście ma zapewnić nowe funkcje dla iPhone'a 11.

iPhone 11 apple

Warto przy okazji przeczytać:

Źródło: Apple

Tagi: apple iphone iphone 11 konferencja

Nie przegap