Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2019 15:46
Rambo 5
1554V

Rambo 5 z kategorią R. Sylvester Stallone nie bierze zakładników

Najnowsza przygoda Johna Rambo otrzymała kategorię wiekową i tak jak mogliśmy się spodziewać – film jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych odbiorców. Oznaczenie „R” jest w tym wypadku nieprzypadkowe, ponieważ opowieść ma być przeładowana mocnymi scenami.

Nie potwierdziły się ostatnie przecieki dotyczące „Rambo 5”. Film nie zostanie w żaden sposób ugrzeczniony i opowieść została przygotowana wyłącznie dla dorosłych odbiorców. Kategoria wiekowa „R” została przyznana z powodu „brutalnej przemocy, makabrycznych scen, narkotyków oraz wulgarnego języka”.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla oddanych sympatyków serii, którzy pewnie już odliczają dni do premiery „Rambo 5”. Film z podtytułem „Ostatnia krew” trafi do polskich kin już 20 września.

Najnowsza przygoda Johna Rambo została umiejscowiona w czasach, gdy znany bohater odpoczywa na emeryturze. Rambo znajduje się na ranczo swojego ojca, jednak nie potrafi odnaleźć się w tym miejscu, ponieważ wciąż dręczą go wyrzuty sumienia związane ze swoimi misjami – żołnierz nie mógł uratować wszystkich. Mężczyzna ma problemy ze zdrowiem i korzysta z pomocy Marii, ale wnuczka kobiety zostaje porwana przez meksykański kartel, więc John rezygnuje z odpoczynku i wyrusza do Meksyku.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/rambo-blood-rated-strong-graphic-violence/

Tagi: rambo rambo 5 rambo 5 last blood