Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2019 13:42
Wiedźmin Netflix
14839V

Wiedźmin od Netflix szybciej niż sądzimy? Producent zdradza datę premiery

Netflix może już za kilka tygodni zaprezentować widzom „Wiedźmina”. Jeden z producentów opublikował wiadomość, która potwierdza nową datę premiery. Szykujcie się na wielką przygodę Geralta.

„Wiedźmin” od Netflix rozgrzewa graczy i fanów książek Andrzeja Sapkowskiego. Nadal czekamy na ostateczne informacje dotyczące produkcji, jednak sporą ciekawostką postanowił pochwalić się jeden z producentów. Giovanni Eūgene Altamarquéz oficjalnie wspomina o dacie premiery.

Wiedźmin Netflix – data premiery

Według wcześniejszych plotek, „Wiedźmin” miał trafić na serwery pod koniec 2019 roku. Netflix podobno chciał zaoferować historię w grudniu, jednak najwidoczniej plany zostały zmienione. Sytuację rozjaśnił Giovanni Eūgene Altamarquéz – producent wykonawczy „Wiedźmina”, „Mindhuntera”, „13 powodów” i „Elite”.

Pracownik Netflixa posiada w swoim podpisie na Twitterze daty premier produkcji, którymi się zajmuje – wśród znanych historii pojawiła się adnotacja: „Wiedźmin Sezon 1 – październik 19”

Giovanni Eūgene Altamarquéz zdecydował się dość niespodziewanie zabrać głos w sprawie produkcji i wspomniał o kilku ciekawostkach. Zakończono już główne prace nad „Wiedźminem” - wszystkie podstawowe sceny zostały nakręcone, ale ze względu na ponowny casting jednej z głównych postaci, serial przechodzi kilka „przeróbek”.

Od teraz ekipa zajmuje się postprodukcji i Giovanni „ma nadzieje”, że wszystko uda się zakończyć do końca października. W tej sytuacji wszystkie odcinki „Wiedźmina” od Netflix byłby opublikowane 1 listopada.

Wiedźmin Netflix – już wkrótce nowe materiały

W niedalekiej przyszłości otrzymamy nową prezentację „Wiedźmina”. Węgierska firma zajmująca się przygotowaniem materiałów marketingowych potwierdziła, że „wkrótce” zostanie opublikowany film zza kulis.

Wiedźmin Netflix zza sceny

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery Netflix Wiedźmin Wiedźmin Netflix