Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 16:48
pralnia netflix
745V

Pralnia na Netflix. Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas w nowym filmie Stevena Soderbergha

Netflix wciąż zaskakuje prezentacją nadciągającej ramówki. Jeszcze w tym roku na platformie zadebiutuje „Pralnia”. Jest to najnowszy film Stevena Soderbergha, który zgarnął Oscara za „Traffic”. Reżyser zaprosił do współpracy wielu utalentowanych aktorów.

„Pralnia” to najnowsza produkcja Stevena Soderbergha, który tym razem postanowił opowiedzieć o aferze Panama Papers. Film przedstawi losy grupy dziennikarzy – to właśnie oni zdobyli 11,5 mln plików łączących polityków z tajnymi kontami bankowymi.

„Prowadząca śledztwo w sprawie oszustwa ubezpieczeniowego wdowa (Meryl Streep) trafia na trop prawników z Panama City (Gary Oldman i Antonio Banderas), których przepisem na życie jest nadmierne wykorzystywanie globalnego systemu finansów”.

Netflix także i tym filmem zamierza walczyć o nagrody, więc „Pralnia” trafi 27 września do wybranych, amerykańskich kin, a 18 października odbędzie się premiera na platformie.

Soderbergh w tym wypadku zaprosił do współpracy między innymi Meryl Streep, Gary'ego Oldmana i Antonio Banderasa. W filmie wystąpią także: Alex Pettyfer, Chris Parnell, David Schwimmer, James Cromwell, Jeffrey Wright, Larry Wilmore, Matthias Schoenaerts, Melissa Rauch i Will Forte.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Tagi: data premiery film Netflix Pralnia zwiastun