Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 18:29
Bleeding Edge starsza bohaterka
1056V

Bleeding Edge na rozgrywce. Tak prezentuje się nowa gra twórców Hellblade

Ninja Theory jeszcze przed dołączeniem do rodziny Microsoftu pracowało nad tajną produkcją. Bleeding Edge zostało ujawnione na E3, wybrani dziennikarze mogli zapoznać się z tytułem, a na targach gamescom odbyła się prezentacja  rozgrywki. Jak wypada nowa gra twórców genialnego Hellblade?

Ninja Theory to mistrzowie przygotowywania mocnych produkcji dla singlistów. To właśnie ta ekipa stworzyła Heavenly Sword (2007), Enslaved: Odyssey to the West (2010), DmC: Devil May Cry (2013) oraz fenomenalne Hellblade: Senua’s Sacrifice (2017).

To właśnie z tego powodu wielu graczy było zaskoczonych, gdy pojawiły się plotki dotyczące Bleeding Edge. Deweloperzy tym razem stawiają na sieciową rozgrywkę, w której dwie drużyny rozpoczną walkę o punkty. Studio stworzyło dwunastu bohaterów, każdy posiada indywidualne ataki, a istotnym elementem zmagań jest współpraca. Postacie mogą tworzyć relacje, by nie tylko eliminować wrogów, ale także pomagać swoim partnerom.

Czy to ma sens? Zobaczcie najnowszy materiał z Bleeding Edge i wyraźcie w komentarzach swoją opinię na temat produkcji. Jestem ciekaw Waszego zdania na temat tej gry.

Warto spojrzeć:

Tagi: bleeding edge Microsoft Ninja Theory

Nie przegap