Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2019 21:39
Spider-Man Tom Holland
1883V

Spider-Man 3 ważnym filmem dla Toma Hollanda. Aktor jest związany z historią

Tom Holland nie opłakuje już wyrzucenia Spider-Mana z Marvel Cinematic Universe. Aktor jest przekonany, że trzeci film będzie jeszcze lepszy, ponieważ seria nawet bez MCU ma się wciąż odwoływać do jego życia. Brytyjczyk jest bardzo związany z superbohaterem.

Tom Holland występuje w filmach od 2011 roku, ale trudno nie odnieść wrażenia, że jego prawdziwa kariera rozpoczęła się w 2016 roku, gdy podczas „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” wskoczył w strój Spider-Mana. Aktor następnie otrzymał dwa solowe filmy oraz odegrał ważne role w dwóch opowieściach z serii Avengers.

Teraz aktor przygotowuje się do dużego wyzwania. To prawdopodobnie na jego barkach powstanie Sony's Marvel Universe i Tom Holland przygotowuje się do rozpoczęcia faktycznych prac na planie „Spider-Man 3”. Podczas dyskusji z fanami Holland wspomniał, że „Spider-Man 3” jest w zasadzie odzwierciedleniem jego podróży jako superbohatera:

„Film odzwierciedla moje życie, w naprawdę dziwny i głęboki sposób. Pierwszy film opowiadał o tym, że chce stanąć na nogi i zostać Avengersem, a następnie to się stało, wyszło to na jaw i moje życie się zmieniło. Moje życie całkowicie się zmieniło”.

Holland porównał swoje życie do życia Spider-Mana i wspomniał o różnych trudach związanych zbyciem sławnym. Aktor podkreśla, że na szczęście udało mu się odnaleźć swoje miejsce i może teraz realizować się jako znany superbohater:

„Wiecie, bycie sławnym i dorastanie w świetle reflektorów jest trochę trudne i oferuje własne wyzwania”.

Aktor zaznaczył, że podobną sytuację widzieliśmy w przypadku Spider-Mana, gdy w drugim solowym filmie superbohater „nie wiedział, kim chce być” i dopiero pod koniec odnalazł „swoje miejsce”. Teraz wszystko zmieni się w trzecim filmie, ponieważ „Spider-Man 3” również zaoferuje istotne połączenie z życiem Hollanda i będzie to dla niego bardzo ważne doświadczenie.

Na naszym portalu przeczytacie więcej o Spider-Manie:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/08/26/tom-holland-teases-personal-deep-connection-spider-man-3-story/

Tagi: spider-man spider-man 3 tom holland