Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 14:20
Spider-Man Tom Holland
5705V

Spider-Man 3 powstaje. Tom Holland mówi wprost „to nie koniec” i dziękuje Sony za kontynuowanie współpracy

Spider-Man nie jest już częścią Marvel Cinematic Universe i najwidoczniej wszyscy są z tym pogodzeni. Tom Holland rozpoczął już prace nad trzecim filmem i jest przekonany, że nadciąga wyjątkowa produkcja. Widzowie mogą liczyć na nowe crossovery.

Tom Holland już podczas panelu na D23 wspomniał, że stworzył pięć świetnych filmów i nadal zamierza wcielać się w Spider-Mana. Teraz aktor ponownie przemówił, by wyjaśnić, że już trwają prace nad kilkoma projektami z uniwersum Pająka.

Spider-Man 3 powstaje

Jeszcze w ubiegłym tygodniu pojawiły się plotki, według których Tom Holland był bardzo niezadowolony z powodu wyrzucenia jego bohatera z Marvel Cinematic Universe. Jak się jednak okazuje, aktor jest bardzo zaangażowany w kreowanie Sony's Marvel Universe – nie jest to w zasadzie zaskakujące, bo wiele na to wskazuje, że to właśnie Spider-Man odegra główną rolę w świecie Sony i tym samym Holland będzie miał okazję wystąpić w kilku dużych projektach.

Już teraz aktor wspomniał, że trwają prace nad trzecią historią:

„To nie koniec mojej gry jako Spider-Man. Jest zdecydowanie więcej do zrobienia. Usiedliśmy z kilkoma naszymi twórcami. Spider-Man 3 będzie czymś wyjątkowym, to coś zupełnie innego. Jestem tak bardzo wdzięczny, że Marvel odmienił moje życie i pozwolił spełnić marzenie, a Sony pozwoliło mi dalej żyć tym marzeniem”.

Jak widać aktor jest oczywiście wdzięczny Marvelowi za współprace, ale najwidoczniej Holland musi już myśleć o przyszłości.

Spider-Man z nowymi bohaterami

Sony właśnie za pomocą Spider-Mana może zbudować swoje Sony's Marvel Universe i już teraz Holland wspomniał o możliwych crossoverach – jak wiadomo Japończycy mają dostęp do wielu bohaterów Marvela:

„To naprawdę ekscytujące, mamy pomysły na to, w jaki sposób możemy rozwinąć świat Spider-Mana i wprowadzić do niego nowe postacie, a także przygotowywać crossovery z innymi ludźmi, jest to naprawdę ekscytujące. Uniwersum będzie tylko większe i lepsze, co jest świetne".

Trudno oczywiście powiedzieć, czy w przyszłości Marvel dogada się z Disneyem i Spider-Man ponownie zawita do projektów z Marvel Cinematic Universe, jednak najwidoczniej Sony było gotowe na taką sytuację. Japończycy rozpoczną teraz kreowanie swojego uniwersum.

Więcej o całej sytuacji:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/tom-holland-says-very-different-spider-man-3-has-been-pitched-to-sony-and-will-feature-new-crossovers-a170244

Tagi: spider-man spider-man 3 tom holland