Pizza Czołgisty łączy przyjemne ze smacznym. Znamy szczegóły ciekawej akcji

News
1094V
Pizza Czołgisty łączy przyjemne ze smacznym. Znamy szczegóły ciekawej akcji
Wojciech Gruszczyk | 06.08.2019, 13:33

Wargaming ponownie zaskakuje. Twórcy między innymi World of Tanks postanowili zaoferować polskim graczom Pizzę Czołgisty. Zainteresowani nie tylko zjedzą pyszne jedzenie, ale mogą zyskać potężny czołg. Poznajcie informacje o akcji.

Wargaming chętnie inwestuje w ciekawe akcje na naszym rynku. Tym razem firma nawiązała współpracę z siecią pizzerii Da Grasso, na mocy której w sprzedaży dostępna jest nowa pozycja w menu – klienci mogą zakosztować w Pizzy Czołgisty.

Pizza Czołgisty została przygotowana z myślą o wszystkich graczach – w składzie znajdziecie  ciasto, sos barbecue, ser, kebab, boczek wędzony, cebula czerwona oraz oregano. Jak podaje Wargaming „taka kompozycja zapewni siłę do walki na wirtualnych polach bitew w World of Tanks”. Sytuacja jest interesująca, ponieważ zamawiając jedzenie otrzymacie także wartościowy kod dla nowych graczy:

  • Polski czołg premium VI poziomu Pantera „Pudel”
  • Miejsce w garażu
  • 7 dni konta premium

Sam kod jest wyceniony na ponad 80 zł, a Pizze Czołgisty możecie zamawiać online na terenie całej Polski przez www.dagrasso.pl. Pizzę zgarniecie w trzech rozmiarach (24cm, 32cm, 42cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty, w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 20,20 PLN do 39,20 PLN.

Zarejestrowani gracze World of Tanks mogą również liczyć na rabat 10% przy zamawianiu online, a w social media obu partnerów będą organizowane konkursy z kultowym czołgiem „Rudy” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”! Ponadto, w samej grze World of Tanks na komputerach PC została uruchomiona specjalna misja dla graczy o nazwie „Da Grasso”, gdzie do zdobycia czekają zniżki na zamówienia i rezerwy osobiste.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper