Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 13:33
Pizza Czołgisty
893V

Pizza Czołgisty łączy przyjemne ze smacznym. Znamy szczegóły ciekawej akcji

Wargaming ponownie zaskakuje. Twórcy między innymi World of Tanks postanowili zaoferować polskim graczom Pizzę Czołgisty. Zainteresowani nie tylko zjedzą pyszne jedzenie, ale mogą zyskać potężny czołg. Poznajcie informacje o akcji.

Wargaming chętnie inwestuje w ciekawe akcje na naszym rynku. Tym razem firma nawiązała współpracę z siecią pizzerii Da Grasso, na mocy której w sprzedaży dostępna jest nowa pozycja w menu – klienci mogą zakosztować w Pizzy Czołgisty.

Pizza Czołgisty została przygotowana z myślą o wszystkich graczach – w składzie znajdziecie  ciasto, sos barbecue, ser, kebab, boczek wędzony, cebula czerwona oraz oregano. Jak podaje Wargaming „taka kompozycja zapewni siłę do walki na wirtualnych polach bitew w World of Tanks”. Sytuacja jest interesująca, ponieważ zamawiając jedzenie otrzymacie także wartościowy kod dla nowych graczy:

  • Polski czołg premium VI poziomu Pantera „Pudel”
  • Miejsce w garażu
  • 7 dni konta premium

Sam kod jest wyceniony na ponad 80 zł, a Pizze Czołgisty możecie zamawiać online na terenie całej Polski przez www.dagrasso.pl. Pizzę zgarniecie w trzech rozmiarach (24cm, 32cm, 42cm) oraz z dwoma sosami gratis. Cena Pizzy Czołgisty, w zależności od wybranego rozmiaru i lokalizacji, mieści się w przedziale od 20,20 PLN do 39,20 PLN.

Zarejestrowani gracze World of Tanks mogą również liczyć na rabat 10% przy zamawianiu online, a w social media obu partnerów będą organizowane konkursy z kultowym czołgiem „Rudy” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”! Ponadto, w samej grze World of Tanks na komputerach PC została uruchomiona specjalna misja dla graczy o nazwie „Da Grasso”, gdzie do zdobycia czekają zniżki na zamówienia i rezerwy osobiste.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios pizza czołgisty Wargaming.net World of Tanks