Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2019 11:51
Kingdom Under Fire II
989V

Kingdom Under Fire II z datą premiery po ponad dekadzie produkcji. Efektowne zwiastuny

Aż trudno uwierzyć, że Kingdom Under Fire II nadal powstaje. Pierwsze doniesienia na temat tej produkcji pojawiały się już w 2008 roku, a nadal tytuł nie pojawił się na rynku.

Wreszcie wydawca Gameforge ogłosił, że tworzona od ponad 10 lat hybryda MMORPG-a i RTS-a wyląduje na rynku. Najpierw w wersji pecetowej. Premiera Kingdom Under Fire II odbędzie się na komputerach osobistych w listopadzie 2019 r.

W trakcie ponad 10-letniej "podróży" deweloperów Kingdom Under Fire II pojawiło się w formie bety na rynkach azjatyckich. Tytuł dopiero w listopadzie doczeka się jednak finalnego wydania.

Nie znamy jeszcze ceny Kingom Under Fire II. Nie wiadomo też kiedy produkcja trafi na PS4. Przypominam, że jeszcze 2014 roku deweloperzy chwalili się na materiale wideo, jak dobre przygotowali sterowanie z myślą o DualShock 4. Trudno powiedzieć niestety, co zostało z tamtej, konsolowej wersji kodu.

Dobre wieści są takie, że nie mamy tu do czynienia z tytułem free-to-play. Gameplay ma być tak zbalansowany, by zapewniać przyjemność ze strategicznej rozgrywki - nie będzie nastawiony na grind.

Warto sprawdzić:


 

Tagi: Blueside / Phantagram Kingdom Under Fire II