Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 19:40
Tom Holland jako Spider-Man
11100V

Tom Holland przerwał milczenie. Aktor wypowiedział się na temat sytuacji filmowego Spider-Mana

Tom Holland, który pojawił się na D23, nie mógł uniknąć pytań o przyszłość kinowych ekranizacji Człowieka Pająka. Aktor postanowił odnieść się do całego zamieszania i nieco je uspokoić. 

Kontrowersyjny spór o prawa do filmowej wersji Spider-Mana obił się głośnym echem wśród licznych fanów popkultury. Cóż, ciężko być zaskoczonym tym faktem. Fani zdążyli przyzwyczaić się do tego, iż Peter Parker jest częścią obszernego Marvel Cinematic Universe.

Ku uciesze fanów, na trwającym D23 Expo pojawił się sam Tom Holland, który wciela się w Człowieka Pająka. Nie przybył on jednak w związku z najbardziej ikoniczną rolą, a przy okazji promocji filmu "Onward" ze stajni Pixara. To nie przeszkodziło zgromadzonym w domaganiu się komentarza do całej sprawy. 

Młody aktor zdecydował się odnieść do sytuacji i w swoim stylu ją załagodzić

Tak właściwie, zrobiliśmy pięć świetnych filmów. To było pięć cudownych lat. Najlepszy okres w moim życiu. Kto wie, co przyniesie przyszłość? Jedno wiem na pewno, dalej zamierzam grać Spider-Mana i kontynuować ten genialny okres.

Tak się musiało widocznie stać. Przyszłość Spider-Mana będzie inna, ale tak samo świetna i niesamowita, a jestem pewien, że znajdziemy nowe możliwości, aby uczynić ją jeszcze lepszą!

Po tych słowach, a następnie całej prezentacji związanej z nadchodzącym "Onward", Holland wrócił na scenę i rzucił do fanów na odchodne

Chcę, abyście wiedzieli, że to był naprawdę szalony tydzień. Kocham Was z głębi mojego serca. Kocham Was 3000.

Wypowiedzi młodego aktora były dokładnie takie, jakich można się było po nim spodziewać. Nie uzyskaliśmy żadnych nowych informacji, potwierdziło się tylko to, że przygoda Toma Hollanda w roli Człowieka Pająka będzie kontynuowana. Choć w tej kwestii nikt raczej nie miał wątpliwości. 

Więcej o całej sytuacji:

 

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/tom-holland-disney-sony-d23-spider-man/

Tagi: D23 Disney marvel Sony spider-man Tom Holland

Nie przegap