Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.08.2019 14:43
X019
1499V

X019 z masą niespodzianek, firma zapowiada wielkie show. Ujrzymy zupełnie nowe gry

Już w listopadzie, na wszystkich posiadaczy Xboksa czeka małe święto, ponieważ właśnie wtedy Microsoft organizuje kolejną edycję swojego konwentu X0.

Tegoroczna edycja eventu odbędzie się w Londynie i jak już wiadomo budzi ogromne zainteresowanie pośród fanów konsoli Microsoftu. Podczas każdej imprezy spod tego szyldu, gigant z Redmond stara się zaskoczyć graczy z całego świata dobrze zorganizowanym programem i nowościami, jakie wkrótce pojawią się na rynku.

Podczas wywiadu z redakcją Twinfinite, Aaron Greenberg pełniący funkcję dyrektora ds. marketingu gier zapowiedział, że możemy oczekiwać mnóstwa niespodzianek, zarówno od wewnętrznych studiów Microsoftu, jak i też developerów third party. Wedle obietnicy, otrzymamy prezentacje wielu, dotychczas niezapowiedzianych tytułów. Z pewnością jednak otrzymamy pierwszy pokaz rozgrywki z Age of Empires IV. Otrzymaliśmy także zapewnienie, że będzie to największe Inside Xbox Show, jakie firma zorganizuje w tym roku.

Końcówka roku zapowiada się dla posiadaczy konsoli od "zielonych" bardzo dobrze. Czekamy na dalsze szczegóły, a X019 odbędzie się już w dniach 14-16 listopada, a Wy na bieżąco będziecie mogli śledzić wydarzenie za sprawą oficjalnej transmisji online oraz czytać o wszelkich nowościach na naszej stronie.

Warto również zainteresować się:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-has-a-lot-of-surpises-planned-for-x019

Tagi: Aaron Greenberg London x019 Xbone One Xbox Xbox X019