Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2019 12:35
The Sims 4 Kraina Magii
4445V

The Sims 4: Kraina Magii zainspirowana Harrym Potterem. Zwiastun rozszerzenia

Trzeba przyznać, że długowieczność The Sims 4 jest imponująca. Od premiery gry minie niedługo 5 lat, a produkcja cały czas otrzymuje ważne aktualizacje.

Przed nami najnowsze, obszerne rozszerzenie do The Sims 4. Tym razem chodzi o wątki kojarzące się z sagą "Harry Potter" i innymi baśniowymi klimatami.

W nowym rozszerzeniu "Kraina Magii" ("Realm of Magic") otrzymamy dostęp do masy motywów związanych z czarodziejami, zaklęciami, eliksirami i alchemią. Nie zabraknie nowych ubrań, budynków, elementów wyposażenia, eliksirów i przede wszystkim tzw. Chowańców (np. smoka lub wróżkę, którą można przyzywać).

Oficjalny opis rozszerzenia Kraina Magii:

Odkrywaj okolicę

Niezwykły świat czeka na Twojego Sima. Gdy przekroczysz próg tajemniczego portalu, na każdym kroku napotkasz magiczne tajemnice. Zapoznaj się z chowańcami, rzucaj zaklęcia na Simów i warz eliksiry dla przyjaciół i wrogów.

Ucz się tajemnych sztuk

Studiuj nauki klasyków i ucz się u ekspertów. Wykonaj zadanie, by stać się czarodziejem. Zbieraj i rzucaj zaklęcia w pojedynkach, wyczaruj jedzenie, a nawet zamieniaj innych w przedmioty. Warz eliksiry, przez które Simowie poczują do siebie miętę, pozbędą się przykrych klątw lub będą nieśmiertelni!

Zapoznaj się z chowańcem

Tajemniczy chowaniec ochroni Twojego Sima i pomoże mu wypełnić jego magiczne przeznaczenie. Przyzwij smoka, wróżkę lub innego chowańca, który najlepiej dopasuje się do charakteru Twojego Sima i będzie go strzegł. Nie zapomnij nadać mu ciekawego imienia!


Ubierz się w kreacje nie z tego świata

Wpraw się w iście magiczny nastrój dzięki czarodziejskim kreacjom dla Twoich Simów
Ubierz Sima w szaty ekstrawaganckiego maga lub wypróbuj nowe czary w bardziej stonowanych ubraniach. Zbieraj różdżki i miotły, a potem udekoruj pomieszczenia zaklętymi przedmiotami.

Rozszerzenie The Sims 4: Kraina Magii trafi do sprzedaży na PC (poprzez platformę Origin) już 10 września. Trochę dłużej poczekamy na pakiet w przypadku konsol. Posiadacze PS4 i XOne otrzymają Krainę Magii dopiero 15 października 2019 r.

Poniżej znajdziecie zwiastun Krainy Magii.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4