Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 13:46
gamescom 2019 relacja
854V

gamescom w obiektywie PPE.pl. Roger z ekipą w Kolonii

Nasza redakcja od kilku dni pracuje w Kolonii, by przygotować materiały dla naszego portalu. Na dobry początek mam przyjemność przedstawić naszej społeczności kilka fotek z targowych hal. Jak myślicie – na jakim stoisku ustawiają się największe tłumy?

Szalony samochód wyruszył z Polski już w niedzielę, by spokojnie w poniedziałek zabukować się w hotelu i szykować nogi na kilka dni ostrego biegania i grania. Nasz skład został w tym roku odrobinę odświeżony – do Kolonii ruszyli Roger, Monika, Kali oraz Rayos.

Ekipa teraz jeszcze gra, ale już wkrótce na portal wpadną pierwsze teksty, więc mam okazję zapowiedzieć relację przyjemnymi fotkami. Kto w tym roku przygotował najlepsze stoisko? Okazuje się, że Dragon Ball został w świetny sposób przedstawiony, ale największe kolejki ustawiają się do... Cyberpunk 2077! Na drugim miejscu spore zaskoczenie(?): Need for Speed: Heat.

Wczoraj na halach pojawił się Kojima – twórca zrobił sobie kilka fotek z fanami, a ludzie dosłownie wiwatowali na jego widok... Ma się ten szacunek na niemieckiej dzielni, co nie? ;)

Zdjęcia zostały przygotowane wczoraj – jest to najspokojniejszy dzień gamescomu, bo na halach przewijają się tylko najwięksi fani, którzy płacą znacznie więcej za wejściówki VIP i oczywiście dziennikarze. To też dobry moment na ogranie kilka dodatkowych tytułów na halach dla wszystkich – większość pokazów dla prasy odbywa się już w drugiej części GC, gdzie mogą wejść jedynie dziennikarze.

gamescom 2019 relacja 1

gamescom 2019 relacja 2

gamescom 2019 relacja 3

Tagi: galeria Gamescom roger zdjęcia