Tytus Stobiński Tytus Stobiński 21.08.2019 11:33
Death Stranding
2922V

Death Stranding jednak wyłącznie dla PlayStation 4

Pamiętacie jakie zamieszanie wywołała sytuacja, w której etykieta informująca, że dany tytuł ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 zniknęła przy nadchodzącym Death Stranding?

Kojarzycie Death Stranding, prawda? To ta gra, w której poruszamy się z niezłym kawałkiem blachy na plecach i tak naprawdę przez cały czas trwania kampanii marketingowej nikt nie zdecydował się nas poinformować o tym, co w zasadzie tytuł nam zaoferuje. Niemniej jednak oczekiwania są ogromne, a spora liczba fanów Hideo Kojimy jest przekonana, że gra przekroczy kolejne granice i wzmocni bogatą bibliotekę produkcji stworzonych wyłącznie dla PlayStation 4.

No właśnie, ostatnimi czasy w sieci pojawiła się informacja, jakoby Death Stranding nie zmierzało już tylko na konsolę Japończyków. Cały dialog wywołała australijska strona PlayStation, z której zniknęła informacja "PlayStation Exclusives", jaka widniała na podstronie związanej z nową grą Kojimy. Pojawiły się wówczas teorie, że pecetowa wersja zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku na Gamescom. Tak się jednak nie stało, ogłoszenia nie było, a najnowsze zdjęcie, jakie kultowy twórca dodał na Twitterze pokazuje jasno, że produkcja ukaże się wyłącznie na PlayStation 4.

Nie oznacza to jednak, że Death Stranding nigdy nie ukaże się na innej platformie, w tym momencie jednak jeżeli chcemy poznać tę dziwną historię, to musimy zainwestować w powoli odchodzącą na emeryturę konsolę Sony.

Więcej na ten temat do przeczytania na naszym portalu:

 

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment