Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 21:30
GTR 3 porsche
992V

GTR 3 żyje! Produkcja powstaje i twórcy szukają dobrego terminu na premierę

Pozytywne wieści dla sympatyków szybkiej jazdy. SimBin Studios nadal pracuje nad GTR 3. Tytuł nie został zakopany pod brytyjską ziemią i już wkrótce zobaczymy pierwsze materiały z produkcji. W niedalekiej przyszłości samochody przyjadą do graczy.

GTR 3 zostało zapowiedziane w grudniu 2011 roku. Wielu graczy sądziło, że tytuł już dawno trafił do szuflady i deweloperzy porzucili prace nad wyścigami, ale na szczęście zespół wciąż pracuje nad grą.

SimBin Studios z okazji targów gamescom opublikowało krótką wiadomość – zespół potwierdził, że wciąż pracuje nad produkcją i data premiery zostanie przedstawiona po zakończeniu rozmów. Firma przyjechała do Kolonii rozmawiać z partnerami, więc możemy podejrzewać, że właśnie trwa dogadywanie z wydawcą odpowiedniego terminu na premierę.

Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretniejsze materiały – deweloperzy kilka tygodni temu wspomnieli, że niezwykle ważnym elementem układanki GTR 3 będzie znalezienie odpowiedniego terminu na premierę. Nie jest to w zasadzie zaskoczenie, bo jak wiadomo początek 2020 roku jest obładowany mocnymi premierami, a w drugiej połowie roku wszyscy będą już mówić niemal wyłącznie o next-genach.

Mateusz, dzięki za link

Warto sprawdzić:

Tagi: GTR 3 SimBin SimBin Development Team