Iza Łęcka Iza Łęcka 21.08.2019 10:16
nfs heat pościgi policyjne
981V

Need for Speed Heat stawia na pościgi policyjne. Poznajcie szczegóły prac

Po zaprezentowaniu dynamicznego gameplayu, zestawieniu liczby furek na premierę, przyszedł czas na omówienie ważnej części najnowszego Need for Speed: Heat – wyścigów policyjnych. Ghost Games celuje w jeszcze większe emocje w potyczkach ze stróżami prawa.

W Need For Speed Heat wjedziemy na ulice Palm City. W dzień weźmiemy udział w zawodach Speedhunters Showdown, by nocą zaszaleć o reputację w pełnych akcji wyścigach, w których nie braknie zmagań z policjantami.

W nadciągającej odsłonie Need for Speed Heat twórcy stawiają na pościgi policyjne. Zespół w tym aspekcie produkcji bazował już na doświadczeniach z Need for Speed: Payback. Jednym z głównych celów Ghost Games było nie tylko poprawa doświadczeń z potyczkami ze skorumpowanymi stróżami, ale jak największe zaangażowanie gracza. Gliniarze tym razem będą zdecydowanie mądrzejsi – będziemy musieli namęczyć się w ich pokonaniu.

Zatem w trakcie nocnych wyścigów będziemy mogli natrafić na różną liczbę policyjnych patroli – zależne będzie to od tzw. „heat level”, dzięki któremu będziemy mogli zgarnąć więcej nagród, a stróże prawa przysporzą nam jeszcze więcej trudności. Mechanizm będzie działał tylko wtedy, gdy nie zostaniemy przyłapani i nie rozbijemy swojego samochodu. Pomimo ucieczki przed pościgiem, ponowne natrafienie na gliny w trakcie przemierzania miasta będzie związane z kolejną potyczką i rozpoczęciem zabawy od nowa, która pozwoli zgarnąć jeszcze więcej bonusów.

Oczywiście manewrowanie pomiędzy furami, agresywne zmagania czy po prostu taktyka unikania i krycia się będą wpisane w akcję po zmierzchu oraz przechytrzenie policjantów. 

Tym razem, w zależności od trudności kolejnych zmagań, policjanci również będą zasiadać za różnymi autami - są to odpowiednio Ford Crown Victoria dla najniższego szczebla, Dodge Chargers dla średniego oraz Corvetty dla najtrudniejszych przeciwników.

Więcej o Need for Speed: Heat sprawdzicie na naszym serwisie:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/08/need-for-speed-heat-improving-the-cops-is-a-major-focus/

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Heat pościgi policyjne