Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2019 21:30
Need For Speed Heat
2573V

Need For Speed Heat bez mikrotransakcji i innych „mechanik niespodzianek”

Ghost Games zamierza naprawić swój błąd. W Need For Speed Heat nie znajdziemy elementów związanych z płatnymi skrzyniami, które mają negatywnie wpłynąć na doświadczenie graczy. Twórcy oraz wydawca wyciągnęli lekcję z poprzedniej porażki.

Ghost Games w końcu zaprezentowało pierwszy zwiastun z tegorocznej odsłony serii Need for Speed. Gra przyjedzie do sympatyków gatunku już w listopadzie, więc możemy mieć pewność, że w kolejnych tygodniach Electronic Arts oraz sami deweloperzy będą chętnie wypowiadać się na temat tytułu.

Pierwszym tematem poruszonym przez społeczność były oczywiście mikrotransakcje – jak wiadomo poprzednia odsłona była w zasadzie obładowana niepotrzebnymi skrzyniami i system blokował rozgrywkę. Teraz na szczęście Need for Speed Heat będzie podobno pozbawiony takich elementów.

Jeden z deweloperów potwierdził, że tytuł nie zawiera mikrotransakcji. Gdy fani wspomnieli o „mechanice niespodzianki”, to twórca podkreślił, że Need For Speed Heat nie zawiera takich systemów.

EA pewnie zaoferuje wybraną przez siebie monetyzację, ale przynajmniej aktualnie możemy mieć pewność, że w Need For Speed Heat zabraknie małych płatności.

Więcej o grach Electronic Arts:

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Heat