Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.08.2019 17:48
Death Stranding na nowych screenach
2014V

Death Stranding. Kojima dzieli się kolejnymi zdjęciami

Hideo Kojima bardzo chętnie dzieli się zdjęciami, które przedstawiają rozgrywkę z jego nadchodzącej produkcji. Właśnie zaserwował nam kolejną ich dawkę.

Death Stranding to bez wątpienia jedna z bardziej wyczekiwanych gier drugiej połowy bieżącego roku. Hideo Kojima przyzwyczaił fanów do wysokiej jakości produkcji, więc oczekiwania są wyjątkowo wywindowane. Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od prezentacji tytułu na Gamescomie, a twórca postanowił pokazać, iż wcale nie próżnuje. 

Znaczna część poprzednich materiałów pokazywała nam głównego bohatera, Sama, w relaksującym, trawiastym środowisku. Najnowsze zdjęcie przedstawia nieco inne tereny - dane nam będzie przechadzać się także po tych zaśnieżonych i mroźnych! 

Pozostaje obrazy z Twittera nie pokazują nam żadnych konkretnych elementów rozgrywki. Prawie każdy pokazuje odpoczywającego bohatera - co wydaje się ulubioną pozą twórcy produkcji. Ten wyjątkowo często wrzuca Sama właśnie w momentach relaksu. Wszystko możecie zobaczyć sami poniżej.

 Death Stranding zadebiutuje już 8 listopada. I choć początkowo wydawało się, że będzie tytułem na wyłączność dla posiadaczy najnowszej konsoli od Sony, to coraz więcej wskazuje na to, iż możemy ją ujrzeć w przyszłości także na PC. Bardzo możliwe, że jakiekolwiek informacje na ten temat przyniesie wspomniana prezentacja na Gamescomie

Więcej o Death Stranding:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment