Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.08.2019 11:53
Death Stranding
996V

Death Stranding jest nadal szlifowane. Hideo Kojima nie marnuje ani chwili

Death Stranding wciąż wymaga od Hideo Kojimy zaangażowania i pracy, choć do premiery gry pozostaje coraz mniej czasu. Twórca chce nam dać produkt najwyższej klasy.

 Zgodnie z zapowiedziami Death Stranding ma być tytułem, który zmieni nasz sposób postrzegania wielu spraw. I choć najczęściej takie oświadczenia okazują się być zwykłymi, reklamowymi sloganami, tak w przypadku produkcji Hideo Kojimy jesteśmy w stanie uwierzyć, że faktycznie w pewnych aspektach możemy dostać dzieło wyjątkowe i przekraczające pewne bariery.

Do premiery gry pozostało już mniej niz sto dni, ale jak poinformował znany developer, ta wciąż jest szlifowana i wymaga jeszcze włożenia od zespołu sporo pracy. Widać więc, że Kojima ma wysoko postawione cele, a sam tytuł stanowi dla małego zespołu wyzwanie. Miejmy więc nadzieję, że po głośnym "rozstaniu" z Konami, Japończyk ponownie osiągnie sukces i dostarczy nam produkt dziwny, w stylu jakiego się po nim spodziewamy, ale również dopracowany i sprawiający, że nie chcemy się oderwać od konsoli.

Więcej na temat Death Stranding na naszym portalu:

 

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment