Rockstar pracuje nad Bonaire? Tajemnicza produkcja została zbanowana w Australii

News
1925V
Rockstar pracuje nad Bonaire? Tajemnicza produkcja została zbanowana w Australii
Iza Łęcka | 20.08.2019, 12:07

Rockstar Games nie zapowiedziało nowej produkcji, ale już teraz tytuł został zablokowany przez Australijczyków. Tajemnicze „Bonaire” może odwoływać się do Red Dead Redemption 2.

Fabularny dodatek do Red Dead Redemption 2, wersja na PC, a może po prostu zupełnie nowa produkcja? Rockstar Games nad czymś pracuje, ale w temacie milczy zawzięcie. Na nasze szczęście, tytuł otrzymał bana od Australijczyków, więc już teraz możemy szykować się na coś nowego.

Australijskie Kotaku donosi: „Bonaire” od Rocstar Games zostało zablokowane, lecz aktualnie nie znamy szczegółów dotyczących projektu. Tytuł nie został wymieniony w żadnej innej klasyfikacji, nie został dostrzeżony przez inne firmy zajmujące się oceną gier, natomiast przy wykorzystaniu systemu IARC nie zyskał aprobaty, będąc całkowicie odrzuconym.

Jak na razie jednak wiadomo, Australijczycy bardzo restrykcyjnie podchodzą do tytułów wydawanych w swoim kraju wprowadzając szereg ograniczeń – Rockstar nie mogło liczyć na łatwą premierę Manhunt i Grand Theft Auto: San Andreas u kangurów.

Sugerując się samą nazwą „Bonaire” - jest to karaibska wyspa, która pojawiła się już w Red Dead Redemption 2. Czego zatem możemy się spodziewać? Liczymy na to, że twórcy w końcu zostaną wywołani do tablicy i dowiemy się czegoś nowego.

bonaire klasyfikacja

Polecamy również:

Źródło: https://www.kotaku.com.au/2019/08/mystery-rockstar-game-bonaire-banned-in-australia-as-well/

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper