Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.08.2019 09:17
Red Dead Redemption 2
2046V

Nowe gry w Epic Games Store na ceremonii otwarcia gamescom 2019

Odliczamy już ostatnie godziny do ceremonii otwierającej targi gamescom 2019. Okazuje się, że ważne ogłoszenia będzie mieć dla nas na niej Epic Games.

Epic Games podało, że jeszcze dzisiaj przedstawi całą grupę nowych gier, które wylądują w najbliższym czasie w Epic Games Store. Zapewne chodzi o kolejne umowy ekskluzywne, dzięki którym wydawcy umieszczą swoje nowości z przynajmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem na Epic Games Store. Dopiero po pewnym czasie takie gry trafią również na Steam.

Do ogłoszeń Epic Games ma dojść w trakcie Opening Night Live, czyli ceremonii rozpoczynającej targi w Kolonii. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Pojawiły się już spekulacje, że może tu chodzić m.in. o zapowiedź pecetowej wersji Red Dead Redemption 2 na PC, czyli ekskluzywną umowę Epic Games z Take-Two na ten tytuł. Niektórzy mówią też o zapowiedzi STALKER 2, które ma trafić ekskluzywnie na Epic Games Store.

Oczywiście na Opening Night Live nie zabraknie też wielu innych zapowiedzi. W trakcie wydarzenia zobaczymy gry od takich wydawców: 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, Electronic Arts, Google Stadia, Koch Media, SEGA, Square Enix, Sony, THQ Nordic, Ubisoft oraz Xbox Game Studios.

Opening Night Live odbędzie się dzisiaj (19 sierpnia), o godzinie 20:00 i będzie trwać ok. 2 godziny.

Wydarzenie można będzie oglądać na żywo, m.in. poprzez YouTube (link poniżej).

Warto sprawdzić:

Tagi: epic games epic games store gamescom 2019 rdr Red Dead Redemption 2