Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 14:42
Walka w The Surge 2
789V

The Surge 2 zadowoli fanów Dark Souls. Gameplay z nowej gry Deck13

Deck13 szykuje się do premiery The Surge 2, więc z tej okazji możemy spojrzeć na kilka nowych fragmentów z oczekiwanej przez fanów Dark Souls gry. Jak wypada najnowsza opowieść przepełniona wszczepami i ogromnymi toporami? Zobaczcie świeżą rozgrywkę.

Deck13 nie współpracuje już z CI Games i twórcy pracują na własny rachunek. Niemcy w 2017 zaoferowali The Surge, które zgarnęło oceny na poziomie 73% i bezpośrednio po zakończeniu prac nad tym tytułem, twórcy zainicjowali kreowanie kontynuacji. The Surge 2 zadebiutuje 24 września.

The Surge 2 rozpali fanów Dark Souls. Graliśmy w nowy tytuł Deck13

Dzisiaj możemy spojrzeć na sam początek rozgrywki z The Surge 2. Nie wpadniecie tutaj raczej na wielkie spoilery – to po prostu gameplay, który ukazuje kilka pierwszych lokacji. Nie oczekuję też raczej skomplikowanej fabuły w niemieckim tytule, bo nie ukrywajmy – będzie to raczej pretekst do rozwijania bohatera.

Warto na pewno zwrócić uwagę na jedno – Deck13 nie ucieka od brutalnej akcji, odcinania głów, czy też wyrywania innych części ciała i całość wygląda naprawdę pozytywnie. To oczywiście nie będzie najpiękniejsza gra tej generacji, ale akurat w tym wypadku najważniejsza jest płynność.

Więcej o The Surge 2 przeczytacie tutaj:

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2