Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 16:30
doomabfg
2073V

Doom: Annihilation na zajawce. Demony nie wyglądają najlepiej

Jeszcze przed listopadową premierą DOOM Eternal odbędzie się premiera Doom: Annihilation. Film na kolejnym materiale nie zachwyca i może okazać się sporym nieporozumieniem. Zobaczcie zwiastun prezentujący kilka scen z opowieści.

DOOM nie ma specjalnego szczęścia do ekranizacji. Już w 2005 roku zadebiutował film, który został zmiażdżony przez krytyków, a „Doom: Annihilation” także nie zapowiada się na wielki hit. Najnowsza zajawka tylko i wyłącznie podbije niepokój oddanych fanów uniwersum.

„Doom: Annihilation” nie bez powodu nie wyląduje na półkach sklepowych. Twórcy 1 października wrzucą opowieść na nośniki Blu-ray i szczerze mówiąc nie jestem tą decyzją specjalnie zaskoczony. Poniższy materiał, a w szczególności prezentacja demonów potwierdza jedno – na porządny film w tym uniwersum sobie jeszcze zaczekamy.

Nie oceniam książki po okładce, ale nie potrafię uwierzyć, że takie „bestie” mogą zapewnić odpowiedni klimat... Choć może zostanę pozytywnie zaskoczony? Chciałbym bardzo, jednak teraz pozostaje wyczekiwać na DOOM Eternal, które na pewno nie zawiedzie.

Sprawdźcie również:

Źródło: Twitter

Tagi: blu-ray doom doom: annihilation film

Nie przegap