Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.08.2019 15:09
Cliff Bleszinski
1033V

Cliff Bleszinski zmienił zdanie i jednak planuje znów robić gry wideo

Cliff Bleszinski to postać, która niegdyś stała za największymi sukcesami marki Gears of War, a obecnie zmaga się z wieloma problemami twórcy, który podupadł.

Pamiętacie LawBreakers? Grę, którą Cliffy B stworzył, w którą wierzył, a która ostatecznie podzieliła los wielu innych produkcji, które trafiają na rynek ze znacznym opóźnieniem i nie oferują praktycznie nic, poza sprawdzonymi i skopiowanymi schematami. Tytuł dość szybko stracił na popularności, a by ratować kondycję Boss Key Productions, czyli swoją firmę, Bleszinski wraz z zespołem stworzyli Radical Heights. Niestety, ponownie nie udało się zainteresować produkcją odpowiedniej liczby graczy, a twórca musiał zamknąć studio. W związku z powyższymi wydarzeniami, Cliff postanowił całkowicie wycofać się z projektowania gier wideo.

Minęło jednak trochę czasu, a sam developer zdążył przemyśleć swoje słowa i nieco się do nich zdystansować. Jak dziś poinformował, ma pomysł na nową grę i nie jest w stanie wyrzucić tej wizji ze swojej głowy. Jak sądzicie, Bleszinski powróci do tworzenia gier?

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: Cliff Bleszinski gears of war LawBreakers