Iza Łęcka Iza Łęcka 16.08.2019 21:19
bohaterowie domu z papieru netflixa
17933V

Dom z papieru 4 z zakończonymi pracami na planie. Aktorka dziękuje ekipie

Zainteresowanie serialem Netflixa „Dom z papieru” nie słabnie, a sukces kolejnego sezonu tylko to potwierdza. Tymczasem możemy się spodziewać, że całkiem szybko przyjdzie nam się ponownie spotkać z hiszpańskimi złodziejami.

„Dom z papieru” to jeden z wielkich serialowych hitów Netflixa, który pokochało miliony widzów. Trzeci sezon cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród subskrybentów, że pobił rekord światowej frekwencji wśród nieanglojęzycznych serii – w tydzień od premiery serial został uruchomiony na 34,3 milionach kont.

Wiedzieliśmy, że ekipa Profesora ponownie się spotka, bo Netflix idąc na fali kontynuuje kolejne szalone zmagania rabusiów. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na koncie społecznościowym Esther Acebo - serialowej Sztokholm – prace nad czwartym sezonem zostały już zakończone. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem prezentującym ją oraz Jaime Lorente (serialowy Denver) na planie zdjęciowym, dziękując jednocześnie za zakończenie prac. Kilka dni temu również odtwórca roli Profesora informował o ostatnich ujęciach do czwartego sezonu.

Jak na razie brakuje informacji o dokładnej premierze 4 sezonu „Domu z papieru”. Możemy się spodziewać, że kolejny szalony plan będzie nam dane zobaczyć w 2020 roku, nie wiemy jednak jak kolejne losy hiszpańskiej ekipy się potoczą. Zakończenie trzeciego sezonu pozostawiało wiele spraw niezamkniętych, więc miejmy nadzieję, że jak najszybciej będzie nam dane zasiąść przed ekranem.

dom z papieru sezon 4 zakończenie prac

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Instagram

Tagi: dom z papieru 4 netflix serial

Nie przegap