Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2019 17:48
ELEX 2
860V

THQ Nordic pokaże 4 nowe gry na gamescomie. Firma zapowiada własną konferencję

THQ Nordic przywiezie do Kolonii aż 13 produkcji i firma podczas własnego show pokaże 4 wcześniej niezapowiedziane gry. Gracze mogą liczyć na kilka dużych IP – poznaliśmy pierwsze zestawienie przygotowane przez korporację.

THQ Nordic potwierdziło wczoraj kilka świetnych informacji. Wewnętrzne studia korporacji pracują nad Saints Row V, nowym TimeSplitters, Dead Island 2 oraz nawet kolejnym Metro. Mogliśmy w tej sytuacji przypuszczać, że firma nie odpuści targów w Kolonii.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ THQ Nordic przywiezie do Kolonii aż 13 gier i zapowie 4 nowe tytuły. Konferencja wydawcy odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 10:00 – relację znajdziecie oczywiście na naszej stronie.

THQ Nordic potwierdziło prezentację w Kolonii następujących produkcji:

  • Biomutant
  • Desperados III
  • Darksiders Genesis
  • Destroy All Humans!
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
  • Monkey King

To oczywiście dopiero początek, który jednak zapowiada się naprawdę dobrze. Chętnie w swoim czasie ogram Biomutant, trzeciego Desperadosa oraz spin-off serii Darksiders. THQ Nordic chce nas pozytywnie zaskoczyć prezentując kilka ciekawych gier od wewnętrznych zespołów.... Nie możemy zapomnieć, że wśród formacji THQ znajduje się Piranha Bytes – twórcy od dawna pracują nad ELEX 2.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Gamescom konferencja thq nordic

Nie przegap