Iza Łęcka Iza Łęcka 15.08.2019 12:54
Wiedźmin Netflix Dziki Gon
1300V

Wiedźmin 3 i Henry Cavill. Mod wprowadza Geralta od Netflixa do gry

Dla wielu internautów wizerunek odtwórcy roli Supermana nie pasuje do „Wiedźmina” od Netflix. Najwyższy czas przyzwyczaić się do facjaty Henry'ego Cavilla, a może w tym pomóc modyfikacja. Aktor trafił do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Już pierwsze plotki dotyczące obsadzenia Henry'ego Cavilla w roli Geralta wywołały spore poruszenie. Dla wielu widzów ten aktor totalnie nie pasuje do wizerunku bohatera z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Nawet pierwszy zwiastun wywołał mieszane opinie.

Najwyższy jednak czas pogodzić się z wizerunkiem Cavilla - może w tym pomóc modyfikacja przygotowana przez Adnan444444. Moder wykorzystał materiały przygotowane przez Netflix do swojego „Wiedźmina” wprowadzając aktora do gry CD Projekt RED.

Ta interesująca inicjatywa, która wpisuje się idealnie w ogromne zainteresowanie jakim cieszy się obecnie produkcja Netflixa, może sprawić, że niektórzy gracze na PC sprawdzą w akcji odświeżonego Geralta. Twórca chce wciąż ulepszać twarz Cavilla, więc w przyszłości pojawią się stosowne aktualizacje. Gracze muszą jednak zwrócić uwagę na wydajność Wiedźmina 3: Dziki Gon – gra może działać odrobinę gorzej ze względu na modyfikację.

Mod pobierzecie ze strony nexusmods.

Wiedźmin Netlfix vs Wiedźmin CD Projekt RED

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.pcgamer.com/this-witcher-3-mod-turns-geralt-of-rivia-into-a-man-resembling-henry-cavill/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap