Tytus Stobiński Tytus Stobiński 14.08.2019 17:23
Batman
1530V

Sequel Batman: Arkham Knight miał nas przenieść w przyszłość i zaprowadzić do zrujnowanego Gotham City!

W sieci pojawiły się grafiki, prezentujące anulowaną grę z Batmanem. Oczywiście znajdziecie je u nas w galerii.

Po wydaniu Batman: Arkham Knight, studio Rocksteady ukryło się na dobre i obecnie pracuje nad nowym, next-genowym tytułem o innym superbohaterze. Nowa gra o przygodach człowieka-nietoperza jednak rzekomo powstawała, a dziś możemy przyjrzeć się jej koncepcyjnym projektom, które wyciekły do sieci.

Tytuł miał być sequelem Arkham Knight i pozwolić nam na wcielenie się w nowego Batmana, którym miał zostać Damian Wayne, syn Bruce'a. Źródłem przecieku jest portal 4chan, choć wątek o grze został już niestety usunięty. Na całe szczęście wiadomo nie od dziś, że w internecie nic nie ginie i ktoś przygotowany na taką okoliczność pobrał wszystkie grafiki, które znajdziecie u nas w galerii. Tytuł miał zostać osadzony w przyszłości, pokazać nam zrójnowane i opuszczone Gotham City, a także takie postaci jak zestarzałego Dwie Twarze (znanego teraz jako Sędzia), damską wersję Czarnej Maski oraz zupełnie nową postać Trójącego Bluszczu. Powrót mieli zaliczyć także starzy złoczyńcy, jak choćby Pingwin i Gorilla Grodd.

Nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących fabuły, ale sama gra miała posiadać bliżniaczy system do Nemezis, który znany jest nam z gier Śródziemie: Cień Mordoru oraz Śródziemie: Cień Wojny. Oczywiście nie mamy pewności, że nie jest to wymysł któregoś z fanów, aczkolwiek stworzenie wszystkich rysunków wymagałoby poświęcenia sporej ilości czasu.

Wart również przeczytać na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/BatmanArkham/comments/cpxk69/concept_art_from_cancelled_damian_wayne_game/

Tagi: batman Rocksteady Warner Bros.

Nie przegap